Jakość z najwyższej półki – polski producent namiotów

Szukasz dodatkowej przestrzeni, która możesz zagospodarować na rzecz Twojej działalności biznesowej? Jeśli nie masz możliwości wynajęcia lub wybudowania dodatkowego budynku, alternatywą może być namiot.

Dostępne w ofercie polskiego producenta namiotów modele doskonale nadają się do zarówno do przechowywania czy magazynowania produktów, jak i w formie stoiska handlowego czy namiotu imprezowego. W naszej krótkiej notatce sprawdzamy, co oferuje polski producent namiotów Das Company i w jakich celach można wykorzystać ich produkty. 

Namioty wielkogabarytowe – sprawdź, co oferuje polski producent namiotów 

Przede wszystkim wyjaśnijmy, czym jest namiot wielkogabarytowy i dlaczego może on pełnić zupełnie inną funkcję niż namiot turystyczny. Jak sama nazwa wskazuje, jest to znacznie większa instalacja, która pozwala schronić się ludziom, ale równie dobrze sprawdzi się jako magazyn lub hala targowa.

Producent namiotów zadbał również o wygodę wyboru. Jeśli żaden z dostępnych w ofercie namiotów nie spełnia Twoich wymagań pod kątem rozmiaru, możesz zaprojektować go samodzielnie. Producent namiotów dascompany.pl umożliwia bowiem skorzystanie z narzędzia projektowania i dostosowanie namiotu dokładnie pod takie wymiary, jakie będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. 

Czy producent namiotów jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo? 

To pytanie jest istotne przede wszystkim dla osób, które planują wynająć namioty przeznaczone do celów handlowych czy namioty imprezowe. Przede wszystkim producent namiotów zobowiązany jest spełniać krajowe i europejskie normy bezpieczeństwa, co zagwarantuje podstawową ochronę.

 Namioty wielkogabarytowe to konstrukcje, które opierają się na stalowym stelażu, ściany i sufity wykonane są zaś z trwałego pokrycia PVC. Oznacza to, że spełniając instrukcje krok po kroku nie będziesz musiał niepokoić się bezpieczeństwem osób korzystających z proponowanych namiotów. Namioty mogą być więc stosowane we wszystkich sytuacjach, w których istotne jest bezpieczeństwo zebranych.