Zastosowanie woreczków strunowych

Torebki strunowe to produkt, którego zastosowanie znajdujemy nie tylko w domu, ale także podczas zakupów, w firmach produkcyjnych, biurach. Plastikowe, sztywne pojemniki sprawdzają się, ale nie w każdej sytuacji. Wtedy z pomocą przychodzą foliowe woreczki. Pozwalają one na przechowywanie drobniejszych przedmiotów, bez ryzyka wysypania się. Dzięki folii LDPE, z jakiej są produkowane, są mocne, trwałe, a także wielokrotnego użytku. Na stronie neopak.pl znajdą Państwo torebki dopasowane do własnych potrzeb, w wielu rozmiarach oraz grubościach.

Przydatne w kuchni

Organizacja przestrzeni w kuchni często sprawia kłopot. Dzięki atestowi, jaki posiadają woreczki strunowe dostępne na naszej stronie, można je wykorzystać do kontaktu z żywnością. Sprawdzą się idealnie podczas pakowania kanapek lub owoców do szkoły czy pracy. Dzięki szczelnemu zamknięciu możemy być pewni, że produkty spożywcze nie wypadną, ani nie zostaną zabrudzone. Świetnym pomysłem jest porcjowanie produktów, np. mięsa do zamrożenia. Kupując sól czy mąkę, często zostaje jej niewielka ilość w opakowaniu, którego nie da się ponownie zamknąć. Wstawiając opakowanie soli do strunowej torebki mamy pewność, że produkt się nie wysypie. Aby zachować świeżość otwartych opakowań ziół wystarczy zamknąć je w tego typu torebce.

Porządek w pokoju dziecięcym

Odwieczny problem, jaki spotykamy w dziecięcym pokoju to bałagan. Opakowania na puzzle czy gry często się psują, co stanowi problem z przechowywaniem. Aby zachować porządek wystarczy użyć strunowych woreczków jako opakowania na wszelkiego rodzaju układanki czy drobne klocki typu lego. Opakowania puzzli potrafią często zajmować wiele półek. W celu zaoszczędzenia miejsca można je zamienić na podpisane torebki strunowe. Jeśli jest potrzeba zachowania rysunku z opakowania, wystarczy go wyciąć i nakleić na torebkę.

Bezpieczna podróż

Przy pakowaniu bagażu często z niepokojem wkładamy kosmetyki pośród ubrań z nadzieją, że się nie wyleją. A wystarczyłoby wstawić je w torebkę strunową. Nie jest ona całkiem wodoodporna, ale małe wycieki płynów, które mogą się zdarzyć z pewnością nie zagrożą wtedy ubraniom.

W handlu

Torebki strunowe ułatwią sprzedaż drobnych przedmiotów typu biżuteria, pasmanteria, akcesoriów wędkarskich lub monet kolekcjonerskich. Małe przedmioty włożone to torby luzem mogłyby zginąć lub zostać zniszczone przed doniesieniem ich do domu. Woreczki, które dostaje się wraz z zakupionym przedmiotem mogą zostać użyte ponownie. Ich uniwersalność jest naprawdę zadziwiająca.