Cluse – ponadczasowy zegarek dla każdego

Klasyczny i elegancki zegarek to „must have” zarówno damskiej, jak i męskiej kolekcji. Zgodnie z aktualnie panującymi trendami, zegarek idealny powinien wyróżniać się prostotą, elegancją, doskonałym wykonaniem i… przystępną ceną. Wszystko zgodnie z ideą minimalizmu. Przeglądając asortyment sklepów, nie sposób przejść obojętnie obok zegarków firmy Cluse. Ta holenderska marka skupiona jest na sprzedaży minimalistycznych zegarków w przystępnej cenie. Zegarki te wyróżnia elegancja, dyskrecja i ponadczasowość.

Minimalistyczne zegarki fashion – czas na modny dodatek

Zegarki, bez względu na styl, zawsze stanowiły popularne akcesorium dla kobiet i mężczyzn. Aktualnie, na zakup zegarka może pozwolić sobie każdy. Wizerunek zegarka jako istotnego elementu garderoby na przestrzeni lat ulegał zmianom. Wpływ na to miały panujące trendy. Aktualnie rosnąca popularność minimalizmu, sprawiła, że świat zwrócił się ku elegancji i prostocie. Minimalistyczny zegarek jest prosty w swojej konstrukcji, wytrzymały i wykonany z dbałością o szczegóły. Tarcza zegarka, pasek, jak i dodatkowe elementy są ograniczone do niezbędnego minimum. Minimalistyczny zegarek ma pasować do każdej stylizacji, bez względu na okazję i porę roku. Takie właśnie są zegarki holenderskiej marki Cluse. Rosnąca popularność marki sprawiła, że zegarki te są dostępne w asortymencie wielu sklepów. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o zegarku Cluse, czas to zmienić!

Cluse – prostota wyrażona z klasą

Zegarki firmy Cluse wyróżnia prostota i elegancja. Zegarki dostępne są, aż w 14 różnych kolekcjach – 12 damskich i 2 męskich. Każda z nich odznacza się minimalizmem, prostotą i elegancją. Firma Cluse stworzyła szeroką gamę kolorystyczną pasków, zapięć i pokrowców, zachowując klasyczną estetykę. Większość zegarków występuje w różnych odmianach kolorystycznych. Do sztandarowych należy złoty, czarny, różowo-złoty i srebrny. Stworzone kolekcje różnią się przede wszystkim rozmiarem zegarków, kształtem tarcz i materiałem, z którego są wykonane. Na szczególną uwagę zasługują zegarki wykonane z masy perłowej lub marmuru. Zwolennicy delikatnej i małej biżuterii będą zachwyceni kolekcją petite. Znudzeni tradycyjną okrągłą tarczą, powinni zdecydować się na kolekcję Fluette.

Co sprawia, że zegarki Cluse są wyjątkowe? Ich uniwersalność. Chcąc stworzyć pokaźną kolekcję zegarków, nie musisz nabywać kilkunastu sztuk tego akcesorium. Wystarczy tylko jeden. Ważne, aby miał możliwość wymiany pasków. Zegarki Cluse są dostępne w kilku kolekcjach, które można łączyć z wymiennymi paskami. Łatwy w obsłudze system zatrzasków sprawia, że pasek w zegarku Cluse wymienisz bez pomocy zegarmistrza. Wśród asortymentu zegarków marki Cluse znaleźć można paski wykonane ze stali nierdzewnej, silikonu, skóry naturalnej oraz ekologicznej. Wszystkie paski dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.

Zegarek Cluse – ponadczasowy prezent

Pomyśl o zegarku Cluse jako prezencie dla bliskich. Zegarki Cluse doręczane są w estetycznych opakowaniach, będących wyrazem minimalizmu i idei marki. Uniwersalność zegarka marki Cluse sprawia, że jest to idealny prezent dla każdego, bez względu na styl oraz wiek. Klasyczny zegarek wpasuje się w każde gusta. Kupując zegarek na prezent, pomyśl także o dokupieniu wymiennego paska. Zegarki Cluse są uniwersalne i ponadczasowe. Sprawia to, że zawsze będą stanowiły idealne uzupełnienie stylizacji. Jeśli zapragniesz odmiany, nie musisz inwestować w nowy zegarek. Wystarczy, że kupisz wymienny pasek bardzo przystępnej cenie, a będziesz miała zegarek jak nowy.

Zegarki Cluse – uniwersalny dodatek nie musi być nudny

Cluse dzięki swoim doskonałym działaniom marketingowym, stworzyła markę o ugruntowanej pozycji na rynku. Działalność Cluse sprawiła, że zegarki te są rozpoznawane na całym świecie. Marka ta jest doceniana przez blogerów modowych, pasjonatów zegarków i celebrytów. Marketing firmy to jednak nie tylko puste obietnice jakości i doskonałego wyglądu. To ponadczasowość i wysoka jakość zamknięta w eleganckim zegarku. To minimalistyczny zegarek, który powinien zdobić każdy nadgarstek.